Histori seksi private me gra te martuare

Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te…. Nuk arrinte te flinte ate nate, dhe idea qe ajo ishte bere e tija e lumturonte. Kishte bere gjithfare sakrificash…. Pershendetje:ja pra edhe un kam shprehur deshir me tregu nje tregim me shoqen me te mir…jam 26 vjecar i martuar…. Isha student ne Vlore. Une quhem Arjeta historia ime eshte kjo : une u dashurova me nje djal kur isha 18 vjeqare pasi kaluam….

Fillova pune ne nje restorant ,dhe e verejta qe bosi im italjan me kishte shum qejf direkt me dha nje…. Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information. Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies.

It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website. BjoNda January 18, 0 3, BjoNda January 18, 2 5, BjoNda January 18, 0 1, Tregime Erotike — Caste dashurie Nuk arrinte te flinte ate nate, dhe idea qe ajo ishte bere e tija e lumturonte. Zemra October 30, 1 6, Zemra October 4, 1 6, Zemra October 4, 0 3, Zemra October 4, 0 1, Refimi i Arianit Isha student ne Vlore.

Zemra October 4, 3 3,Diskutime tek ' Eros ' filluar nga Scorpion24 Feb Identifikohu ose regjistrohu. Re: Tregime erotike ishin duke u kthyer nga pushimet, mezi prisnin te pushonin sepse rruga ishte shum e gjate, ai i kishte pasur gjithmon qef rruget e gjata, shoqeria e saje e bente akoma me te kendeshme udhetimin, biles me menyrat e saja pak provokuse i ndillte atij idera eksituese ne koke.

Al-Punk likes this. Re: Tregime erotike Do doja te beja dashuri me ty tere naten.

histori seksi private me gra te martuare

Te te tundja sic dallget qe ledhatojne detin. Te rreshqisja ngadale mbi lekuren tende e ta mbuloja me puthje. Do doja te beja dashuri me ty tere naten e te te ngrohja si era e shirokut. Te prekja trupin tend te ngrohte e ta ndizja gjithkund. Do doja te beja dashuri me tytere naten si kale i cmendur, per te ndjere vithet e tua ulur mbi mua.

Do krijoja melodi duke kerkuar si vagabond mes kofsheve te tua e, prekje te gishtave t'mi ekspert. Do dhuroja gjuhen time te etur, burimit tend magjik. Do mblidhja yllin me te bukur, per ta vendosur ne gjoksin tend. I lodhur i shkaterruar do shtrihesha mbi gjokset e tua per tu zhytur ne thithkat e ngritur lart. Nga shikimi yt i embel do ndjehesha i qete dhe i lumtur. Te perqafoj fort. Me deh me profumin e dashurise se konsumuar.

Do doja te beja dashuri tere naten. Do doja te isha dashuria qe hyn brenda teje. Scorpion19 Jul Re: Tregime erotike papritur more vesh qe ajo ishte me "tezet". Re: Tregime erotike. Last edited by a moderator: 6 Apr Scorpion22 Sep Ajo u kthye mbrapsht ,ngaqe e dinte qe ai donte ta depertonte nga mbrapa ne ate pozicionin disi kafsheror ,prandaj nuk u pendua per zgjedhjen kur ndjeu doren e Marsilios qe e ledhatonte embelsisht ne fund te barkut pa e nderprere aspak vrullin e tij mashkullor.

Ledhatimet te fundi i barkut dhe depertimi nga mbrapa i dhane asaj mundesin te arrinte momentin kulmor te kenaqesise. Ate me te deshiruarin! Salla e restorantit ishte e mbushur me mysafiret e Hotelit. Grun se mbaj mend na ishte. Ky shqiptari i kish vajt keq ntru edhe filloj tuj bo lajka dhe si i bukur ksajTregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy. Dhe u moren vesh me njani tjetrin me shku diku me u ba pershesh keshtu qe moren taksin dhe shkuan te Villa Babushi ne Muqibabedhe u futen ne dhomen numer Oh sa u josha pas saj Ndeza treguesin e drejtimit dhe u ktheva.

Ata qiheshin. Ankohej se po i dhembte fundi i barkut. U largova nga dhoma e tyre. Me forte se viagra Gruaja ime me therriste: I poshter je! Moti nuk me ke qi keshtu…me ke shashtrisur…mos ke pi ndonje Viagra? E tera kishte qene enderr,kurse ne realitet isha shkri ne maredhenije. Ti u ndale. Nuk degjoja me gje. Ne veshte e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me par.

U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar pidhi yt. Syte me ndillnin zjarr. Do t'te haja te teren duke shkumbezuar. E ndjeja pidhin tend si fryej.

O zot, do ta perpija te teren, doja ta ndjeja ne buzet e mia, ne gjuhen time. Paralelisht te puthja, kafshoja, lepija lehtazi qafen, faqet, veshin.

Ndjeja si ndryshonte temperatura e trupit tend. Nuk shkuan as dy minuta erdha dhe un. TI ishe kthyer me fytyre nga pasqyra dhe me veshtroje. Me shkathtesi e ngrita fustanin dhe dora ime e djathte rreshqiti drejt pidhit tend te sterndezur e te qullur. Me doren e majte te shtrengoja gjinjte.

Ah kjo ashpersi ime gjithmone te kishte qmendur.Kam nje familje te shendosh dhe nje martese shum te mir me burrin tim i cili eshte 3 vite me i moshuar se un.

Kemi 2 vajza. Me burrin tim njifem qe 10 vite,ndersa qe 7 vite jemi ne martese. Me pare une kam punuar per nje organizat nderkombetare e cila pasi e perfundoj misionin e saj ne kosove u mbyll keshtu qe une mbeta pa pune. Luani eshte nje djal terheqes,zeshkan ,i madh dhe shum intelegjent. Me nje moshe te re si ai,27 vjeqar,ka arrit me kriju nje kapital te madh.

By: niti on July 31, at pm. By: sexy boy on December 27, at pm. Po ju tregoj historin me te fejuaren time. Kemi nje lodhje prej 5 vitesh, eshte nje femer sh terheqese po sh sh e kulturuar.

HISTORIA/ “Bëra seks me vjehrrën dhe u fiksova…dua t’i mbajë të dyja, atë dhe gruan”

Format i ka tmira jo marramendese por sexy eshte dhe e man veten sh. Per vete sjam dhe ai simpatik por terheqes. Me tregonte per shoqet e veta mhb qe benin dhe e pash qe i kish hypur kurioziteti te sekai anal se orali ja shpifte, e ngacmoja sh dhe i pelqene po kishte frike, shoqja i thoshte provoje se te zhjat jeten.

I thashe cka mendon ti? Tha lema mua ket pun dhe me prishi me goje ma thithi spermen,qe ate dit ne e kemi kuptuar ca eahte seksi ajo ka nje mardhenie te vecant me karin tim e do cdo dit e me ah ne goje. Po vazhdoj historine me tfejuaren, qihemi per dite tani ja bej dhe ne bythe aty ajo vdes shkruhet njekohesisht dhe une sepse bythet e saj me cmendin.

Jan nje cift i ri dhe i bukur te dy. Ktij djalit nuk ju prit sapo ishim veten me pyeti a ja punon krejta grus nrm i thashe po ti e pyeta?

histori seksi private me gra te martuare

Po tha po spo ngopet tha eshte e re me i vlon gjaku. Kur praf i shpetoj goja dhe femra jote tha sh e beshne eshte tlodh po po i thashe me lodh e me knaq, erdhen gocat biseda u be me hot u kapen le bananja sa ju pelqen sa sju pelqen,me sa duket cifti e kishte organizuar mir lojen. Djali foli tha ta marim ne hapin apo ju. I thashe jo ne se ju e keni organizu pogjerat pa plan dalin me bkr,i thashe ke tkenaqim para tha tenden,sic po punonte me goj erdhi ai nga mbrapa ja futi karin leht kjo nk renkonte dot mmmmmmm sa u kenaq filloj tja kapte bythet mmmm po mtubdonte kur nusja atij erdhi dhe me puthte e perrzuri hruan time dhe filloj ajo tmerrej me karin tim,mmmmmm skishte gje me tmir te shifje si tqihej gruja dhe ne syt e saj ndnjhej dhe faj dhe kenQesi,njs gocat filluan te benin gar cila qihej me mire kjo ma thyu karin te them te drejten jemi cmend, qihemi cdo jav dhe na prlqen sh sidomos gcave kur i hyn dy kara.

Ka pothuaj 7 vite qe une rregullisht i beja kontrollet gjenekologjike te i njejti doktor gjinekolog.

Un nuk Durova me e Futa ne Goje Te Gjithin

You are commenting using your WordPress. You are commenting using your Google account. You are commenting using your Twitter account. You are commenting using your Facebook account.Jam nje djale 23 vjec dhe desha te ndaj me ju nje histori qe me ka ndodhur…Un jam i lidhur…. Jam 23 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves.

Pasi e festuam ne nje ambjent shum shoqeror ne fundin e festes tu afrova dhe te pershperita…. Nuk arrinte te flinte ate nate, dhe idea qe ajo ishte bere e tija e lumturonte. Kishte bere gjithfare sakrificash…. Ishin vetem pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne nje restorant, Qendronim ulur ti….

Ishte ditelindja jotePas shum kohesh ishim te dy ne nje hotelpasi kishim ber dashuri si te terbuar qendronim…. Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information. Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies.

It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website. Zemra December 10, 0 15, Zemra May 15, 0 23, Zemra April 10, 2 6, Zemra October 15, 0 19, Zemra August 15, 1 4, Tregime Erotike — Ishte ditlindja jote Pasi e festuam ne nje ambjent shum shoqeror ne fundin e festes tu afrova dhe te pershperita….

Zemra July 15, 2 12, Zemra July 15, 0 3, Tregime Erotike — Caste dashurie tregim Nuk arrinte te flinte ate nate, dhe idea qe ajo ishte bere e tija e lumturonte. Zemra May 15, 0 3,JAM 19 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves. Ai dul nga dhoma duke me injoruar komplet dhe iku shkoj. I thash cka ka ndodhur ashtu cka ke u kthye ne anen tjeter dhe me tha spo kuptoj pse po pyet cka kam asgje nuk kam.

Tregime me pidh e kar 1. Anila sexy deshirat dhe enderrat e saj Anila sexy: Ajo qe dua une eshte nje marredhenie seksuale me nje djale si ti. Une jam 18, me trup sensual dhe nje fytyre qe te gjithe do donin ta puthnin e ta kafshonin ne buze. Floket i kam te kuqerremta natyrale dhe lekuren te bardhe, te bute, te paster, e te lemuar. Kam nje gjoks jo te madh por as te vogel dhe eshte eksitues Nqs.

Tani pres te hysh mes kofsheve te mia dhe te me depertosh me penisin tend duke me pompuar ne pozicione nga me te ndryshmet.

Dua gjithashtu te provoj per here te pare seksin anal. Mos ki merak jam fanatike per pasterti sidomos ne anus.

Tregime Te Nxehta Per Gra Te Martuara 2020

Ne fund dua te ma derdhesh ne goje sepse dua ta gelltis te gjithe spermen tende. Kjo eshte ajo qe dua une, po ti cfare do qe te besh? Me thuaj cdo me beje po te me kishe ne duart e tua? Po e pres Ja si e imagjinoj takimin tone: Une vij ne vendin e takimit me makinen time dhe ju mar te dyve brenda.

Esht me mire qe makines t'i japi nje nga ju te dy qe te duket sikur me keni rrembyer se me eksiton kjo ide. Me merrni dhe me coni ne nje motel ne periferi te qytetit. Zeme nje dhome qe te kete dhe ballkon.

Sa hyjme ne dhome mbyllni deren me celes dhe menjehere me kapni te dy me force dhe me futni duart gjithandej. Une ndjej se si m'i shtrengoni cicat dhe me fusni duart neper kofshe mollaqe dhe deri ne pidh i cili ka filluar te lengezoje dhe nje njolle lageshtire perhapet n breckat e mia prej tyli. M'i hiqni rrobat me agresivitet dhe me lini lakuriq fare vetem me cizmet e mia te vogla me taka te holla. Breckat m'i hiqni me force duke i grisur fare dhe copa elastike e brackave qe shkeputet me force nga vithet dhe pidhi im me eksiton dhe me shume.

Ti qe ke zene merak me pidhin tim fillon ta lemosh me llape ndersa vellai yt eshte ulur siper fytyres sime dhe ma ka futur karin ne goje. Pastaj ju te dy shtriheni ne krevat dhe une siper jush filloj t'ju thith me radhe karat e trashe te forte dhe te nxehte. Pasi i shijoj mire dhe nga ferkimet e buzeve te mia pallat tuaja jane bere te hekurt, me kapni dhe me vendosni ne pozicion kafshe me kater kembe dhe ty t'a mar ne goje ndersa vellai yt me fut ngadale penisin ne vaginen e cila kullon ne lengje.

Oh sa te mire e paske dhe vellain me pompoka embel, po tani po fillon te egersohet dhe po ma ngjesh fort dhe shpejt por nuk kundershtoj dot se ma ke taposur ti gojen me penisin tend te shijshem, pastaj nderroni rolet, ti ma fut ne vagine ndersa vellai yt me ben te ndjej shijen e pidhit tim duke provuar karin e tij.Kisha ndenjur dy jave larg nga shtepia dhe ate dite u ktheva ne mengjes, fiks kur ai po nisej per ne pune.

U puthem shkarazi se ai ishte vone dhe pastaj u mora me shtepine. Pastaj dola te shkund rrugicen tek hyrja dhe nisa muhabet me dy komshije, vetem kur hapet dera e ashensorit dhe del ai. Duhej te ishte ne pune ne ate orar. Tha qe kishte harruar te merrte ca projekte dhe hyri me nxitim ne shtepi.

histori seksi private me gra te martuare

Une vazhdova muhabetin te hyrja. Ai e hapi deren e shtepise prape dhe me thote qe s'po gjente dot USBen 16 gigshe. Sa tia shpjegoja ku ishte, hyra tia gjej vete. Por sa mbylla deren ai me kapi me vrull dhe me mbeshteti pas dere!

Me kaloi buzet e ngrohta dhe gjuhen e njome neper qafe, duke bere te me rrenqethet gjithe trupi nga eksitimi. Ma rreshqiti doren e djathte ne bark poshte bluzes dhe me kapi gjoksin gati duke me shqyer sytjenat! Mbeshteste gjithe trupin pas timit dhe ndieja penisin e fryre te me meshonte pas vitheve. Me njeren dore me mbante, me tjetren me uli pantallonat e shkurtra me gjithe te mbathura, aq vrullshem sa degjova kercitjet e tegelave.

Degjova te tringellije zinxhiri i xhinseve te tij me nxitim dhe pastaj ndieva koken e penisit te kerkoje rrugen neper vithet te mia. Ai ma ktheu njeren dore me force pas shpine, sikur do te me arrestonte. Me doren tjeter me kapi floket dhe me shtyu tek shpinorja e divanit. Me perkuli me shpinoren poshte barkut tim, me vithet lart te kthyera nga ai. Me mbante me doren tek kurrizi qe te mos levizja nga pozicioni, pastaj ndjeva penisin te rrotullohet ngadale duke perhapur lengjet e vagines sime.

E futi thelle e nisi t'i jape fillimisht ngadale, pastaj e shtoi ritmin gradualisht, aq fort sa nisi te levizte divani nga vendi. Me ngriheshin kembet nga toka me cdo penetrim, me shkulte floket e prape s'doja te ndalonte. Shijuam cdo cast mes ngulcimave deri sa erdhi mbi vithet e mia!


Histori seksi private me gra te martuare